organizowanie i koordynowanieuroczystości ślubno - weselnych

h1

Dlaczego nasza firma

Rosnące zapotrzebowania osób zajmujących się kompleksową organizacją uroczystości ślubno-weselnych przyczyniło się do powstania firmy VIPŚLUB. Pracujemy głównie na terenie Bydgoszczy, Inowrocławia i okolic, ale jeżeli istnieje taka potrzeba, rozszerzamy zakres działania.

Jesteśmy po to, aby pomóc Młodej Parze w zrealizowaniu tego wymarzonego dnia, jakim jest Wasz Ślub! Przygotowania do ceremonii zaślubin pochłaniają sporo czasu i energii, angażując również uczucia. Ślub poprzedzają zawsze wielkie emocje i stres, którym zarówno rodzice, jak i przyszli młodzi małżonkowie dają się łatwo ponieść. VIPŚLUB dzięki zakresowi usług, które świadczy, pozwala odetchnąć Wam i waszemu otoczeniu; to my weźmiemy na siebie ciężar najbardziej absorbujących elementów przygotowań.

Zapoznaj się z naszą ofertą - zobacz w czym Wam pomożemy »

Chcemy, abyście czuli się wspaniale nie tylko podczas dnia Waszego Ślubu, ale również przez cały okres przygotowań. Zrobimy wszystko, aby to cudowne wspomnienia były na pierwszym planie. Niech to właśnie te wspomnienia na długo zapadną w pamięci Waszej i Waszych gości, a nie obawy i niepewność związana z przygotowaniami.

VIPŚLUB - niech na pierwszy plan wyjdzie radość i spokój VIPŚLUB -dajemy Wam nasz uśmiech, pewność i czas na Wasze uczucia

"Doskonale pamiętam, jak bardzo absorbującym i stresującym zajęciem jest organizacja własnego wesela. A przecież ślub jest zbyt ważnym wydarzeniem, by cokolwiek odwracało uwagę od jego istoty. Pomimo iż moi goście weselni byli zachwyceni całą oprawą ślubno-weselną i do dziś z entuzjazmem wspominają ten dzień, ja pamiętam ten ogrom zmęczenia i niepewność, czy wszystko będzie tak, jak zaplanowałam." - pisze założycielka firmy Magdalena Witek.

Polecana galeria zdjęć - Targi Ślubne Bydgoszcz-Inowrocław 2013r.

targi ślubne 1
targi ślubne 2
targi ślubne 3
targi ślubne 4
targi ślubne 5
targi ślubne 6
targi ślubne 7

Nasza oferta to przede wszystkim: dekoracja kościoła, wystrój sali weselnej, śluby plenerowe i kompleksowa organizacja wesela.

Nasz obszar działania to głównie Bydgoszcz, Inowrocław i okolice. Istnieje możliwość organizacji ślubu lub wesela w innych regionach.

Organizujemy również imprezy okolicznościowe takie jak: wieczory kawalerskie i panieńskie, 18stki, komunie, zabawy dla szkół, spotkania naszej-klasy.

polityka prywatności | polityka plików cookie

Copyright © 2008 - 2016 by Vip-Slub.pl Wszelkie prawa zastrzeżone